në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UMBRO Bluza Basic
UMBRO Bluza Basic
UMBRO Bluza Basic
UMBRO Bluza Basic
UMBRO Bluza Basic
UMBRO Bluza Basic
UMBRO Bluza Basic
UMBRO Bluza Basic
Kodi i artikullit:
(UMA231M601-4U)
UMBRO

UMBRO Bluza Basic

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • M
  • S
  • L
  • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Hoodie për meshkuj Umbro Basic që duhet ta ketë çdo aventurier. Një bluzë e rehatshme dhe me përshtatje të rregullt, që është ideale për çdo ditë. Ka një kapuç, falë të cilit kushtet e këqija të motit nuk do të mund t’ju prishin planet e ditës suaj. Do t'ju mbrojë nga era e ftohtë e dimrit, dhe do t'ju sigurojë që të shijoni ditën tuaj të qetë. Ky model është ideal për stërvitje në mot të ftohtë, por edhe për shëtitje nëpër qytet me miqtë. Merrini të gjitha gjërat tuaja të domosdoshme pa të cilat ju nuk mund të nisni ditën në xhepin e “kangurit” dhe dilni jashtë për të filluar ditën tuaj. Specifikimi: • Hoodie për meshkuj • Bluzë me kapuç • Xhep “kangur” • Logo Umbro.
Detaje

Hoodie për meshkuj Umbro Basic që duhet ta ketë çdo aventurier. Një bluzë e rehatshme dhe me përshtatje të rregullt, që është ideale për çdo ditë. Ka një kapuç, falë të cilit kushtet e këqija të motit nuk do të mund t’ju prishin planet e ditës suaj. Do t'ju mbrojë nga era e ftohtë e dimrit, dhe do t'ju sigurojë që të shijoni ditën tuaj të qetë. Ky model është ideal për stërvitje në mot të ftohtë, por edhe për shëtitje nëpër qytet me miqtë. Merrini të gjitha gjërat tuaja të domosdoshme pa të cilat ju nuk mund të nisni ditën në xhepin e “kangurit” dhe dilni jashtë për të filluar ditën tuaj.

Specifikimi:
• Hoodie për meshkuj
• Bluzë me kapuç
• Xhep “kangur”
• Logo Umbro

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA231M600-02
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA231M606-01
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA231M605-11
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA231M602-01
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Ndihmë