Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Kodi i artikullit: UMA231B601-4U
Umbro

Umbro Basic

Kodi i artikullit: UMA231B601-4U
Hooodie për fëmijë Umbro Basic ju ofron rehatinë e përditshme. Ka një kapuç, falë të cilit kushtet e këqija të motit nuk do të mund t'i prishin planet e ditës fëmijës tuaj. Kapuçi do ta mbrojë atë nga era e fortë dhe e ftohtë e dimrit duke e siguruar që të shijojë ditën në vazhdim. Ky model është ideal për përdorim të gjithanshëm duke filluar që nga stërvitja në mot të ftohtë apo edhe një kafe apo shëtitje nëpër qytet me miqtë. Sendet e nevojshme pa të cilat ju nuk mund të filloni ditën mund të mbahen lehtësisht në xhepin e “kangurit” dhe kështu ju do të jeni gati për të filluar ditën tuaj. Specifikimi: • Bluzë Hoodie për fëmijë • Me përshtatje të rregullt• Bluzë me kapuç • Xhep kangur • Logo Umbro.
4.900 LEK
4.900 LEK
2.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për uljet
  • 11-12v.
  • 9-10v.
  • 7-8v.
  • 13-14v.
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Hooodie për fëmijë Umbro Basic ju ofron rehatinë e përditshme. Ka një kapuç, falë të cilit kushtet e këqija të motit nuk do të mund t'i prishin planet e ditës fëmijës tuaj. Kapuçi do ta mbrojë atë nga era e fortë dhe e ftohtë e dimrit duke e siguruar që të shijojë ditën në vazhdim. Ky model është ideal për përdorim të gjithanshëm duke filluar që nga stërvitja në mot të ftohtë apo edhe një kafe apo shëtitje nëpër qytet me miqtë. Sendet e nevojshme pa të cilat ju nuk mund të filloni ditën mund të mbahen lehtësisht në xhepin e “kangurit” dhe kështu ju do të jeni gati për të filluar ditën tuaj.

Specifikimi:
• Bluzë Hoodie për fëmijë
• Me përshtatje të rregullt
• Bluzë me kapuç
• Xhep kangur
• Logo Umbro

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Mosha Adoleshentë
Qëllimi Futboll
Gjinia Fëmijë djem
Brand Umbro
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA231B602-01
2.400 LEK
Shuma e kursyer 59%
5.900 LEK
Shtoni në shportë
Umbro Basic
Bluza
Umbro Basic