Lonsdale Circle
Lonsdale Circle
Lonsdale Circle
Lonsdale Circle
Lonsdale Circle
Lonsdale Circle
Lonsdale Circle
Lonsdale Circle
Kodi i artikullit: LNA233M606-02
Lonsdale

Lonsdale Circle

Kodi i artikullit: LNA233M606-02
Lonsdale Circle është bluzë Hoodie për meshkuj e përshtatshme për çdo ditë tuajën. Dizajni i veçantë dhe mbishkrimi Lonsdale në pjesën e përparme nxjerrin në pah stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Bluza Hoodie është është e përbërë prej pambuku të cilësisë së lartë që përveçëse ofron të gjithë rehatinë dhe ngrohtësinë e nevojshme ofron dhe stilin e bukur që ju dëshironi të keni. Është perfekte për veshjen e përditshme. Dizajni i thjeshtë dhe përshtatja e relaksuar lejojnë mundësi të panumërta kombinimi. Përforcimet elastike parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë dhe lëvizjen e padëshiruar të bluzës duke ju garantuar lirinë e plotë të lëvizjes. Xhepi i kangurit është mjaft i madh për të mbajtur të gjitha sendet e nevojshme dhe gjithashtu mund të ngrohni edhe duart në të. Kapuçi i gjerë personalizohet lehtësisht. Specifikimi: Bluzë Hoodie për meshkuj Kapuç Përforcime elastike Xhep kanguri Logo Lonsdale Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
6.900 LEK
6.900 LEK
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • M
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Lonsdale Circle është bluzë Hoodie për meshkuj e përshtatshme për çdo ditë tuajën. Dizajni i veçantë dhe mbishkrimi Lonsdale në pjesën e përparme nxjerrin në pah stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Bluza Hoodie është është e përbërë prej pambuku të cilësisë së lartë që përveçëse ofron të gjithë rehatinë dhe ngrohtësinë e nevojshme ofron dhe stilin e bukur që ju dëshironi të keni. Është perfekte për veshjen e përditshme. Dizajni i thjeshtë dhe përshtatja e relaksuar lejojnë mundësi të panumërta kombinimi. Përforcimet elastike parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë dhe lëvizjen e padëshiruar të bluzës duke ju garantuar lirinë e plotë të lëvizjes. Xhepi i kangurit është mjaft i madh për të mbajtur të gjitha sendet e nevojshme dhe gjithashtu mund të ngrohni edhe duart në të. Kapuçi i gjerë personalizohet lehtësisht.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie për meshkuj
 • Kapuç
 • Përforcime elastike
 • Xhep kanguri
 • Logo Lonsdale
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand Lonsdale
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza LNA233M606-52
  Çmimi 3.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza LNA233M610-62
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  Çmimi 3.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza LNA233M604-01
  Çmimi 3.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  7.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza LNA231M607-02
  Çmimi 2.800 LEK
  Shuma e kursyer 59%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Lonsdale Circle
  Bluza
  Lonsdale Circle