në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
Kodi i artikullit:
(FD2979-010)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece

Çmimi i mëparshëm
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
  XS
 • M
  M
 • S
  S
 • L
  L
 • XL
  XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Tech Fleece është bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra për vajzat adoleshente. Moti i ftohtë nuk do të ketë asnjë ndikim mbi ju kur vishni bluzën me zinxhir dhe kapuç për femra Nike Sportswear Tech Fleece. Pëlhura e lehtë, me cilësi premium, e lëmuar nga jashtë dhe e butë nga brenda, ju lejon të qëndroni rehat dhe ngrohtë pavarësisht kushteve të motit dhe intensitetit të aktivitetit në të cilin ju ndodheni. E krijuar dhe e përmirësuar posaçërisht për tu përshtatur në mënyrë ideale me të gjitha ju. Xhepat anësor me zinxhir mundësojnë mbajtjen e sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia, dhe, në rast nevoje mund të ngrohni duart në to. Zinxhiri e bën veshjen dhe heqjen e bluzës më të lehtë, dhe pjesët elastike në mëngë dhe bel ofrojnë stabilitet gjatë lëvizjes dhe gjithashtu nuk lejojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Vishni këtë bluzë me zinxhir dhe kapuç dhe niseni ditën tuaj me vetëbesim të plotë, stil të bukur dhe rehati maksimale.Specifikimi: Bluzë me zinxhir dhe kapuç për vajza adoleshente Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër Zinxhir me gjatësi të plotë Lahet në lavatriçe Logo Futura Xhepa anësor me zinxhir.
Detaje

Nike Sportswear Tech Fleece është bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra për vajzat adoleshente. Moti i ftohtë nuk do të ketë asnjë ndikim mbi ju kur vishni bluzën me zinxhir dhe kapuç për femra Nike Sportswear Tech Fleece. Pëlhura e lehtë, me cilësi premium, e lëmuar nga jashtë dhe e butë nga brenda, ju lejon të qëndroni rehat dhe ngrohtë pavarësisht kushteve të motit dhe intensitetit të aktivitetit në të cilin ju ndodheni. E krijuar dhe e përmirësuar posaçërisht për tu përshtatur në mënyrë ideale me të gjitha ju. Xhepat anësor me zinxhir mundësojnë mbajtjen e sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia, dhe, në rast nevoje mund të ngrohni duart në to. Zinxhiri e bën veshjen dhe heqjen e bluzës më të lehtë, dhe pjesët elastike në mëngë dhe bel ofrojnë stabilitet gjatë lëvizjes dhe gjithashtu nuk lejojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Vishni këtë bluzë me zinxhir dhe kapuç dhe niseni ditën tuaj me vetëbesim të plotë, stil të bukur dhe rehati maksimale.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç për vajza adoleshente
 • Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Lahet në lavatriçe
 • Logo Futura
 • Xhepa anësor me zinxhir

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijët
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë