Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Kodi i artikullit: FD2979-010
Nike

Nike Sportswear Tech Fleece

Kodi i artikullit: FD2979-010
Nike Sportswear Tech Fleece është bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra për vajzat adoleshente. Moti i ftohtë nuk do të ketë asnjë ndikim mbi ju kur vishni bluzën me zinxhir dhe kapuç për femra Nike Sportswear Tech Fleece. Pëlhura e lehtë, me cilësi premium, e lëmuar nga jashtë dhe e butë nga brenda, ju lejon të qëndroni rehat dhe ngrohtë pavarësisht kushteve të motit dhe intensitetit të aktivitetit në të cilin ju ndodheni. E krijuar dhe e përmirësuar posaçërisht për tu përshtatur në mënyrë ideale me të gjitha ju. Xhepat anësor me zinxhir mundësojnë mbajtjen e sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia, dhe, në rast nevoje mund të ngrohni duart në to. Zinxhiri e bën veshjen dhe heqjen e bluzës më të lehtë, dhe pjesët elastike në mëngë dhe bel ofrojnë stabilitet gjatë lëvizjes dhe gjithashtu nuk lejojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Vishni këtë bluzë me zinxhir dhe kapuç dhe niseni ditën tuaj me vetëbesim të plotë, stil të bukur dhe rehati maksimale.Specifikimi: Bluzë me zinxhir dhe kapuç për vajza adoleshente Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër Zinxhir me gjatësi të plotë Lahet në lavatriçe Logo Futura Xhepa anësor me zinxhir.
11.900 LEK
11.900 LEK
11.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 11-12v.
 • 9-10v.
 • 12-13v.
 • 14-15v.
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Tech Fleece është bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra për vajzat adoleshente. Moti i ftohtë nuk do të ketë asnjë ndikim mbi ju kur vishni bluzën me zinxhir dhe kapuç për femra Nike Sportswear Tech Fleece. Pëlhura e lehtë, me cilësi premium, e lëmuar nga jashtë dhe e butë nga brenda, ju lejon të qëndroni rehat dhe ngrohtë pavarësisht kushteve të motit dhe intensitetit të aktivitetit në të cilin ju ndodheni. E krijuar dhe e përmirësuar posaçërisht për tu përshtatur në mënyrë ideale me të gjitha ju. Xhepat anësor me zinxhir mundësojnë mbajtjen e sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia, dhe, në rast nevoje mund të ngrohni duart në to. Zinxhiri e bën veshjen dhe heqjen e bluzës më të lehtë, dhe pjesët elastike në mëngë dhe bel ofrojnë stabilitet gjatë lëvizjes dhe gjithashtu nuk lejojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësi shtesë. Vishni këtë bluzë me zinxhir dhe kapuç dhe niseni ditën tuaj me vetëbesim të plotë, stil të bukur dhe rehati maksimale.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç për vajza adoleshente
 • Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Lahet në lavatriçe
 • Logo Futura
 • Xhepa anësor me zinxhir

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë vajza

  Vlerësimet më të fundit të produkteve

  Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin.
  Jonida
  Jonida
  17.11.2023. 16:20
  Shume korrekt

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DM8210-379
  2.400 LEK
  Shuma e kursyer 59%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DM8231-591
  2.700 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  6.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DV9374-010
  2.600 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  6.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Sportswear Tech Fleece
  Bluza
  Nike Sportswear Tech Fleece