TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Bluzë me mëngë të gjata MENS SKI UNDERWEAR TOP
ELLESSE Bluzë me mëngë të gjata MENS SKI UNDERWEAR TOP
ELLESSE Bluzë me mëngë të gjata MENS SKI UNDERWEAR TOP
ELLESSE Bluzë me mëngë të gjata MENS SKI UNDERWEAR TOP
ELLESSE Bluzë me mëngë të gjata MENS SKI UNDERWEAR TOP
ELLESSE Bluzë me mëngë të gjata MENS SKI UNDERWEAR TOP
ELLESSE Bluzë me mëngë të gjata MENS SKI UNDERWEAR TOP
ELLESSE Bluzë me mëngë të gjata MENS SKI UNDERWEAR TOP
Bluzë me mëngë të gjata për meshkuj
Kodi i artikullit:
(ELU193100-01)
ELLESSE

ELLESSE Bluzë me mëngë të gjata MENS SKI UNDERWEAR TOP

Çmimi i mëparshëm
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XL/X XL-2XL
  • M/L M-L
  • XL/2XL XL-2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka ELLESSE
Qëllimi Skii
Masa Masa EU Masa në cm
XL/X XL-2XL
M/L M-L
XL/2XL XL-2XL
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë