TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Bluzë polo RETRO 1 POLO
LONSDALE Bluzë polo RETRO 1 POLO
LONSDALE Bluzë polo RETRO 1 POLO
LONSDALE Bluzë polo RETRO 1 POLO
LONSDALE Bluzë polo RETRO 1 POLO
LONSDALE Bluzë polo RETRO 1 POLO
LONSDALE Bluzë polo RETRO 1 POLO
LONSDALE Bluzë polo RETRO 1 POLO
Bluzë polo
Kodi i artikullit:
(LNA211M700-10)
LONSDALE

LONSDALE Bluzë polo RETRO 1 POLO

Çmimi i mëparshëm
2.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.500 LEK
Çmimi me zbritje
2.000 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë polo
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LONSDALE
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë polo
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LONSDALE
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë polo LNA211M700-05
2.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
2.500 LEK
Ndihmë