TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Produkte Topping Polo T-Shirt
LONSDALE Produkte Topping Polo T-Shirt
LONSDALE Produkte Topping Polo T-Shirt
LONSDALE Produkte Topping Polo T-Shirt
LONSDALE Produkte Topping Polo T-Shirt
LONSDALE Produkte Topping Polo T-Shirt
LONSDALE Produkte Topping Polo T-Shirt
LONSDALE Produkte Topping Polo T-Shirt
Polo për meshkuj
Kodi i artikullit:
(LNA221M702-02)
LONSDALE

LONSDALE Produkte Topping Polo T-Shirt

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Lonsdale Topping është një bluzë me mëngë të shkurtra për meshkuj që do t'i japë stilit tuaj casual një dozë sportive. Ky model është lehtësisht i kombinueshëm, kështu që mund ta vishni me pantallona të shkurtra ose xhinset tuaja të preferuara. Ka një prerje standarde, duke ofruar rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Përshtateni me atletet tuaja të preferuara dhe jeni gati për të gjitha aktivitetet tuaja. Specifikimi Prerje standarde .
Detaje

Lonsdale Topping është një bluzë me mëngë të shkurtra për meshkuj që do t'i japë stilit tuaj casual një dozë sportive. Ky model është lehtësisht i kombinueshëm, kështu që mund ta vishni me pantallona të shkurtra ose xhinset tuaja të preferuara. Ka një prerje standarde, duke ofruar rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Përshtateni me atletet tuaja të preferuara dhe jeni gati për të gjitha aktivitetet tuaja.
Specifikimi

 • Prerje standarde

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka LONSDALE
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë