në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

ELLESSE Bluzë polo POLO
ELLESSE Bluzë polo POLO
ELLESSE Bluzë polo POLO
ELLESSE Bluzë polo POLO
ELLESSE Bluzë polo POLO
ELLESSE Bluzë polo POLO
ELLESSE Bluzë polo POLO
ELLESSE Bluzë polo POLO
Polo për femra
Kodi i artikullit:
(ELA231F701-80)
ELLESSE

ELLESSE Bluzë polo POLO

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • M
 • S
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dizajni klasik dhe komoditeti sportiv përfshihen në bluzën Lifestyle për femra ELLESSE POLO. Bëjini vetes dhuratë këtë bluzë që nuk del kurrë nga moda. Jaka dhe logoja në gjoks theksojnë dashurinë tuaj për veshjet sportive dhe markën ELLESSE. Prerja me mëngë të shkurtra dhe siluetë e bëjnë bluzën të kombinohet lehtësisht me garderobën tuaj. Kombinoje atë me xhinset, pantallonat e shkurtra ose kostumin tuaj të preferuar dhe shijoni të gjitha aktivitetet e jashtme dhe të brendshme. Specifikimi: Bluzë Lifestyle për femra Përshtatje klasike Mëngë të shkurtra Logo Ellesse.
Detaje

Dizajni klasik dhe komoditeti sportiv përfshihen në bluzën Lifestyle për femra ELLESSE POLO. Bëjini vetes dhuratë këtë bluzë që nuk del kurrë nga moda. Jaka dhe logoja në gjoks theksojnë dashurinë tuaj për veshjet sportive dhe markën ELLESSE. Prerja me mëngë të shkurtra dhe siluetë e bëjnë bluzën të kombinohet lehtësisht me garderobën tuaj. Kombinoje atë me xhinset, pantallonat e shkurtra ose kostumin tuaj të preferuar dhe shijoni të gjitha aktivitetet e jashtme dhe të brendshme.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për femra
 • Përshtatje klasike
 • Mëngë të shkurtra
 • Logo Ellesse

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë polo
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka ELLESSE
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë polo ELA231F701-11
  2.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  4.900 LEK
  Ndihmë