Ellesse Polo
Ellesse Polo
Ellesse Polo
Ellesse Polo
Ellesse Polo
Ellesse Polo
Ellesse Polo
Ellesse Polo
Kodi i artikullit: ELA231F701-80
Ellesse

Ellesse Polo

Kodi i artikullit: ELA231F701-80
Dizajni klasik dhe komoditeti sportiv përfshihen në bluzën Lifestyle për femra ELLESSE POLO. Bëjini vetes dhuratë këtë bluzë që nuk del kurrë nga moda. Jaka dhe logoja në gjoks theksojnë dashurinë tuaj për veshjet sportive dhe markën ELLESSE. Prerja me mëngë të shkurtra dhe siluetë e bëjnë bluzën të kombinohet lehtësisht me garderobën tuaj. Kombinoje atë me xhinset, pantallonat e shkurtra ose kostumin tuaj të preferuar dhe shijoni të gjitha aktivitetet e jashtme dhe të brendshme. Specifikimi: Bluzë Lifestyle për femra Përshtatje klasike Mëngë të shkurtra Logo Ellesse.
4.900 LEK
4.900 LEK
2.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Dizajni klasik dhe komoditeti sportiv përfshihen në bluzën Lifestyle për femra ELLESSE POLO. Bëjini vetes dhuratë këtë bluzë që nuk del kurrë nga moda. Jaka dhe logoja në gjoks theksojnë dashurinë tuaj për veshjet sportive dhe markën ELLESSE. Prerja me mëngë të shkurtra dhe siluetë e bëjnë bluzën të kombinohet lehtësisht me garderobën tuaj. Kombinoje atë me xhinset, pantallonat e shkurtra ose kostumin tuaj të preferuar dhe shijoni të gjitha aktivitetet e jashtme dhe të brendshme.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për femra
 • Përshtatje klasike
 • Mëngë të shkurtra
 • Logo Ellesse

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë polo
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand Ellesse
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë polo ELA231F701-11
  2.000 LEK
  Shuma e kursyer 59%
  4.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Ellesse Polo
  Bluzë polo
  Ellesse Polo