TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS
UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS
UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS
UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS
UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS
UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS
Bluzë për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(1361371-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS

Çmimi i mëparshëm
5.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.200 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS *
 • MD *
 • LG *
 • SM *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza e vrapimit për femra Under Armour Streaker SS është gjithçka që ju nevojitet për të arritur me sukses qëllimin tuaj. Pëlhura UA Microthread thith djersën nga lëkura juaj dhe thahet shpejt dhe e bën çdo aktivitet tuajin më të rehatshëm. Teknologjia kundër erës do t'ju mbajë të freskët gjatë dhe pas stërvitjes. Panelet rrjetë përmirësojnë ajrosjen ndërsa pjesa e pasme e zgjatur jep liri lëvizjeje dhe mbulim më të mirë. Detajet reflektuese bëjnë që të bini në sy gjatë stërvitjes tuaj në palestër. Dizajni i thjeshtë e bën këtë bluzë të lehtë për t'u veshur dhe përshtatur me pjesën tjetër të garderobës tuaj. Specifikimi: Mëngë të shkurtra Jakë e rrumbullakët Pëlhura UA Microthread Materiali: 93% poliestër, 7% elastan Ngjyra: E zezë Detaje reflektuese Kodi i produktit: 1361371-001 .
Detaje

Bluza e vrapimit për femra Under Armour Streaker SS është gjithçka që ju nevojitet për të arritur me sukses qëllimin tuaj. Pëlhura UA Microthread thith djersën nga lëkura juaj dhe thahet shpejt dhe e bën çdo aktivitet tuajin më të rehatshëm. Teknologjia kundër erës do t'ju mbajë të freskët gjatë dhe pas stërvitjes. Panelet rrjetë përmirësojnë ajrosjen ndërsa pjesa e pasme e zgjatur jep liri lëvizjeje dhe mbulim më të mirë. Detajet reflektuese bëjnë që të bini në sy gjatë stërvitjes tuaj në palestër. Dizajni i thjeshtë e bën këtë bluzë të lehtë për t'u veshur dhe përshtatur me pjesën tjetër të garderobës tuaj.
Specifikimi:

 • Mëngë të shkurtra
 • Jakë e rrumbullakët
 • Pëlhura UA Microthread
 • Materiali: 93% poliestër, 7% elastan
 • Ngjyra: E zezë
 • Detaje reflektuese
 • Kodi i produktit: 1361371-001

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka UNDER ARMOUR
  Qëllimi Vrapim
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Ndihmë