TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Produkte Heritage
ELLESSE Produkte Heritage
ELLESSE Produkte Heritage
ELLESSE Produkte Heritage
ELLESSE Produkte Heritage
ELLESSE Produkte Heritage
ELLESSE Produkte Heritage
ELLESSE Produkte Heritage
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(ELA221M830-10)
ELLESSE

ELLESSE Produkte Heritage

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj Ellesse Heritage karakterizohet nga një pëlhurë e butë dhe prerje klasike. E thjeshtë, me logon Ellesse në pjesën e përparme ky model përshtatet lehtësisht në stilin tuaj të përditshëm dhe ju ofron komoditetin që ju ka munguar. Specifikimi Logo Ellesse Bluzë për meshkuj.
Detaje

Bluza për meshkuj Ellesse Heritage karakterizohet nga një pëlhurë e butë dhe prerje klasike. E thjeshtë, me logon Ellesse në pjesën e përparme ky model përshtatet lehtësisht në stilin tuaj të përditshëm dhe ju ofron komoditetin që ju ka munguar.
Specifikimi

 • Logo Ellesse
 • Bluzë për meshkuj

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka ELLESSE
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ELF221M122-02
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 41%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka ELF221M405-2X
  1.500 LEK
  Shuma e kursyer 32%
  2.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka ELF221M405-01
  1.500 LEK
  Shuma e kursyer 32%
  2.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë ELA221M810-02
  2.500 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  3.500 LEK
  Ndihmë