TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Produkte Bandages
LONSDALE Produkte Bandages
LONSDALE Produkte Bandages
LONSDALE Produkte Bandages
LONSDALE Produkte Bandages
LONSDALE Produkte Bandages
LONSDALE Produkte Bandages
LONSDALE Produkte Bandages
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(LNA221M813-10)
LONSDALE

LONSDALE Produkte Bandages

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Lonsdale Bandages është një bluzë për meshkuj me prerje klasike dhe grafika origjinale. Pëlhura e butë ofron rehati të përditshme, ndërsa grafika interesante do të bëjë të jeni në qendër të vëmendjes. Shfaqni stilin tuaj sportive dhe dashurinë për markën në bluzën për meshkuj Lonsdale Brick. Specifikimi: Prerje e rregullt Grafikë LNSD.
Detaje

Lonsdale Bandages është një bluzë për meshkuj me prerje klasike dhe grafika origjinale. Pëlhura e butë ofron rehati të përditshme, ndërsa grafika interesante do të bëjë të jeni në qendër të vëmendjes. Shfaqni stilin tuaj sportive dhe dashurinë për markën në bluzën për meshkuj Lonsdale Brick.
Specifikimi:

 • Prerje e rregullt
 • Grafikë LNSD

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka LONSDALE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë