TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë Nike Dri-FIT Miler
NIKE Bluzë Nike Dri-FIT Miler
NIKE Bluzë Nike Dri-FIT Miler
NIKE Bluzë Nike Dri-FIT Miler
NIKE Bluzë Nike Dri-FIT Miler
NIKE Bluzë Nike Dri-FIT Miler
NIKE Bluzë Nike Dri-FIT Miler
NIKE Bluzë Nike Dri-FIT Miler
NIKE Bluzë Nike Dri-FIT Miler
NIKE Bluzë Nike Dri-FIT Miler
Bluzë për meshkuj për vrapim
Kodi i artikullit:
(CU5992-657)
NIKE

NIKE Bluzë Nike Dri-FIT Miler

Çmimi i mëparshëm
4.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Qëndroni të motivuar ndërsa përshkoni kilometra të tëra me këtë bluzë vrapimi për meshkuj Nike Dri-FIT Miller. Teknologjia Dri-FIT thith djersën e tepërt dhe ka aftësinë të thahet shpejt, kështu që ju qëndroni të freskët gjatë gjithë kohës. Qepjet në pjesën e shpatullave janë të vendosura për liri më të madhe lëvizjeje, ndërsa pjesa e pasme e bluzës zgjatet për të siguruar mbulim shtesë. Hapjet anësore lejojnë lëvizshmëri më të madhe. Ky produkt është përbërë nga të paktën 50% material i ricikluar, gjë që tregon se sa të përkushtuar jemi për të ruajtur mjedisin tonë. Specifikimi: Prerje standarde Teknologji Dri-FIT Përbërja: 100% poliester 50% material i ricikluar Detaje reflektuese .
Detaje

Qëndroni të motivuar ndërsa përshkoni kilometra të tëra me këtë bluzë vrapimi për meshkuj Nike Dri-FIT Miller. Teknologjia Dri-FIT thith djersën e tepërt dhe ka aftësinë të thahet shpejt, kështu që ju qëndroni të freskët gjatë gjithë kohës. Qepjet në pjesën e shpatullave janë të vendosura për liri më të madhe lëvizjeje, ndërsa pjesa e pasme e bluzës zgjatet për të siguruar mbulim shtesë. Hapjet anësore lejojnë lëvizshmëri më të madhe. Ky produkt është përbërë nga të paktën 50% material i ricikluar, gjë që tregon se sa të përkushtuar jemi për të ruajtur mjedisin tonë.
Specifikimi:

 • Prerje standarde
 • Teknologji Dri-FIT
 • Përbërja: 100% poliester
 • 50% material i ricikluar
 • Detaje reflektuese

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë