TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Bluzë Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Bluzë Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Bluzë Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Bluzë Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Bluzë Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Bluzë Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Bluzë Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Bluzë Speed Stride 2.0
Bluzë për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(1369760-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Bluzë Speed Stride 2.0

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS *
 • MD *
 • LG *
 • SM *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
UNDER ARMOR SPEED STRIDE 2.0 është një bluzë e rehatshme për vrapim për femra. Përshkoni çdo kilometër në këtë bluzë për femra që ofron një dizajn të ajrosur dhe sportiv, në mënyrë që të mund të vraponi me rehati të plotë. Është e përbërë nga një material i lehtë që jep rehati të përsosur në kontakt me lëkurën tuaj. Bluza është me mëngë të shkurtra me jakë të përforcuar që parandalon tërheqjen e bluzës dhe e bën më jetëgjatë. Logoja diskrete UNDER ARMOR në pjesën e fundme tregon dashurinë tuaj për markën. Do të ndiheni rehat dhe komod gjatë gjithë ditës. Nëse dëshironi një bluzë moderne dhe funksionale në të njëjtën kohë UNDER ARMOR SPEED STRIDE 2.0 është zgjedhja juaj ideale. Specifikimi: Bluzë për femra Logo UNDER ARMOR Mëngë të shkurtra .
Detaje

UNDER ARMOR SPEED STRIDE 2.0 është një bluzë e rehatshme për vrapim për femra. Përshkoni çdo kilometër në këtë bluzë për femra që ofron një dizajn të ajrosur dhe sportiv, në mënyrë që të mund të vraponi me rehati të plotë. Është e përbërë nga një material i lehtë që jep rehati të përsosur në kontakt me lëkurën tuaj. Bluza është me mëngë të shkurtra me jakë të përforcuar që parandalon tërheqjen e bluzës dhe e bën më jetëgjatë. Logoja diskrete UNDER ARMOR në pjesën e fundme tregon dashurinë tuaj për markën. Do të ndiheni rehat dhe komod gjatë gjithë ditës. Nëse dëshironi një bluzë moderne dhe funksionale në të njëjtën kohë UNDER ARMOR SPEED STRIDE 2.0 është zgjedhja juaj ideale.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Logo UNDER ARMOR
 • Mëngë të shkurtra

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka UNDER ARMOUR
  Qëllimi Vrapim
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë