TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluzë Future Icons
adidas Bluzë Future Icons
adidas Bluzë Future Icons
adidas Bluzë Future Icons
adidas Bluzë Future Icons
adidas Bluzë Future Icons
adidas Bluzë Future Icons
adidas Bluzë Future Icons
adidas Bluzë Future Icons
adidas Bluzë Future Icons
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(HE0309)
adidas

adidas Bluzë Future Icons

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nëse stërviteni shumë në palestër , atëherë kjo bluzë me mëngë të shkurtra për femra adidas Future Icons është zgjedhja ideale për ju. Pëlhura e butë e pambukut ofron rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Vishni këtë bluzë për femra dhe përballoni çdo sfidë. Specifikimi: Prerje e gjerë Mëngë të shkurtra Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Nëse stërviteni shumë në palestër , atëherë kjo bluzë me mëngë të shkurtra për femra adidas Future Icons është zgjedhja ideale për ju. Pëlhura e butë e pambukut ofron rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Vishni këtë bluzë për femra dhe përballoni çdo sfidë.
Specifikimi:

 • Prerje e gjerë
 • Mëngë të shkurtra
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë H67050
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Ndihmë