TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Bluzë Sportstyle
UNDER ARMOUR Bluzë Sportstyle
UNDER ARMOUR Bluzë Sportstyle
UNDER ARMOUR Bluzë Sportstyle
UNDER ARMOUR Bluzë Sportstyle
UNDER ARMOUR Bluzë Sportstyle
UNDER ARMOUR Bluzë Sportstyle
UNDER ARMOUR Bluzë Sportstyle
UNDER ARMOUR Bluzë Sportstyle
UNDER ARMOUR Bluzë Sportstyle
Bluzë për stërvitje për meshkuj
Kodi i artikullit:
(1329581-103)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Bluzë Sportstyle

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MD M
  • LG L
  • XL XL
  • SM S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Under Armour Boxed Sportstyle është një bluzë për meshkuj që do t'ju mbështesë gjatë stërvitjeve tuaja të përditshme. E lehtë dhe e rehatshme, kjo bluzë përmban teknologjinë Charged Cotton® që ka të gjitha cilësitë e pambukut premium dhe thahet shpejt. Materiali është i shtrirë në të katër drejtimet, gjë që kontribuon në lehtësinë e çdo lëvizjeje. Prerja standarde me mëngë të shkurtra ndjek linjën e trupit, duke ju ofruar rehati gjatë gjithë ditës. Specifikimi: • Bluzë për meshkuj • Prerje standarde • Mëngë të shkurtra • Përbërja: 60% pambuk, 40% poliestër.
Detaje

Under Armour Boxed Sportstyle është një bluzë për meshkuj që do t'ju mbështesë gjatë stërvitjeve tuaja të përditshme. E lehtë dhe e rehatshme, kjo bluzë përmban teknologjinë Charged Cotton® që ka të gjitha cilësitë e pambukut premium dhe thahet shpejt. Materiali është i shtrirë në të katër drejtimet, gjë që kontribuon në lehtësinë e çdo lëvizjeje. Prerja standarde me mëngë të shkurtra ndjek linjën e trupit, duke ju ofruar rehati gjatë gjithë ditës.
Specifikimi:
• Bluzë për meshkuj
• Prerje standarde
• Mëngë të shkurtra
• Përbërja: 60% pambuk, 40% poliestër

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Marka UNDER ARMOUR
Shkruaj T-SHIRT
Masa Masa EU Masa në cm
MD M
LG L
XL XL
SM S
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Ndihmë