TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Bluzë LONSDALE SINGLE TEE SNR00 BLACK
LONSDALE Bluzë LONSDALE SINGLE TEE SNR00 BLACK
LONSDALE Bluzë LONSDALE SINGLE TEE SNR00 BLACK
LONSDALE Bluzë LONSDALE SINGLE TEE SNR00 BLACK
LONSDALE Bluzë LONSDALE SINGLE TEE SNR00 BLACK
LONSDALE Bluzë LONSDALE SINGLE TEE SNR00 BLACK
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(427062-03)
LONSDALE

LONSDALE Bluzë LONSDALE SINGLE TEE SNR00 BLACK

Çmimi i mëparshëm
1.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.900 LEK
Çmimi me zbritje
1.500 LEK
Shuma e kursyer: 400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • XXL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LONSDALE
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
XXL 2XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë