TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Çantë shpine LONSDALE POCKET B/PACK 82 -
Kodi i artikullit:
(712036-48)
LONSDALE

LONSDALE Çantë shpine LONSDALE POCKET B/PACK 82 -

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmimi me zbritje
1.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 1 ONE SIZE
  • L/XL *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LONSDALE
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
Qëllimi Aksesorë
Masa Masa EU Masa në cm
1 ONE SIZE
L/XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LONSDALE
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
Qëllimi Aksesorë
Masa Masa EU Masa në cm
1 ONE SIZE
L/XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë