në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UNDER ARMOUR Çantë UA Undeniable 5.0 Duffle MD
UNDER ARMOUR Çantë UA Undeniable 5.0 Duffle MD
UNDER ARMOUR Çantë UA Undeniable 5.0 Duffle MD
UNDER ARMOUR Çantë UA Undeniable 5.0 Duffle MD
UNDER ARMOUR Çantë UA Undeniable 5.0 Duffle MD
UNDER ARMOUR Çantë UA Undeniable 5.0 Duffle MD
UNDER ARMOUR Çantë UA Undeniable 5.0 Duffle MD
UNDER ARMOUR Çantë UA Undeniable 5.0 Duffle MD
UNDER ARMOUR Çantë UA Undeniable 5.0 Duffle MD
UNDER ARMOUR Çantë UA Undeniable 5.0 Duffle MD
Kodi i artikullit:
(1369223-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Çantë UA Undeniable 5.0 Duffle MD

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • OSFM OSFM
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Çanta e stërvitjes unisex Under Armour Undeniable 5.0 vjen tani në një version akoma më të mirë. E lehtë, e përbërë nga material tepër i qëndrueshëm, kjo çantë do të përmirësojë performancën tuaj të përditshme. Teknologjia UA Storm ofron një pjesë të fundme të papërshkueshme nga uji. Panelet në pjesën e poshtme dhe anësore të veshura me TPU ofrojnë qëndrueshmëri dhe strukturë shtesë. Ndarja e madhe me ajrosje është ideale për këpucët tuaja dhe rroba të lagura në mënyre që t’i ndani nga pjesa tjetër e gjërave tuaja.Specifikimi: Teknologjia UA Storm Xhepa të brendshëm HeatGear ® .
Detaje

Çanta e stërvitjes unisex Under Armour Undeniable 5.0 vjen tani në një version akoma më të mirë. E lehtë, e përbërë nga material tepër i qëndrueshëm, kjo çantë do të përmirësojë performancën tuaj të përditshme. Teknologjia UA Storm ofron një pjesë të fundme të papërshkueshme nga uji. Panelet në pjesën e poshtme dhe anësore të veshura me TPU ofrojnë qëndrueshmëri dhe strukturë shtesë. Ndarja e madhe me ajrosje është ideale për këpucët tuaja dhe rroba të lagura në mënyre që t’i ndani nga pjesa tjetër e gjërave tuaja.
Specifikimi:

 • Teknologjia UA Storm
 • Xhepa të brendshëm
 • HeatGear ®

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Çantë
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Marka UNDER ARMOUR
  Gjinia Unisex
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë