TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   


Këtë verë vendosni synime të larta. Stërvituni dhe arrini top formë me modele nga koleksionet më të fundit të markave sportive. Në ofertën tonë do të gjeni atlete të rehatshme, një shumëllojshmëri pajisjesh, si dhe veshje që mbajnë ritmin me tendencat aktuale të modës.


Nga stërvitjet e mëngjesit deri tek ditët e relaksuara të fundjavës pranë pishinës, modelet nga koleksioni më i fundit i verës do të kompletojnë çdo veshje. Shapkat, sandalet, atletet, si dhe veshjet e lehta dhe aksesorët e pashmangshëm të plazhit do t'ju motivojnë të jeni gjithmonë në lëvizje.


Vera është periudha më e bukur e vitit për ata që dinë të shijojnë çdo moment. Për djemtë dhe vajzat që janë vazhdimisht aktivë dhe duan të eksplorojnë, koleksioni veror i veshjeve, atleteve dhe aksesorëve nga oferta jonë do të ndjekë lehtësisht çdo hap të  fëmijëve tuaj. 

ZGJIDH MARKEN TUAJ


Shikoni se çfarë ka të re në koleksionin veror të modeleve për aktivitete sportive dhe argëtuese. Oferta e markave Nike, adidas, Reebok, New Balance, Champion, Ellesse, Lonsdale, Speedo dhe shumë të tjera ju pret në dyqanin tonë online.