TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Fustane Sportswear Essential
NIKE Fustane Sportswear Essential
NIKE Fustane Sportswear Essential
NIKE Fustane Sportswear Essential
NIKE Fustane Sportswear Essential
NIKE Fustane Sportswear Essential
NIKE Fustane Sportswear Essential
NIKE Fustane Sportswear Essential
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(CJ2242-010)
NIKE

NIKE Fustane Sportswear Essential

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmimi me zbritje
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Essential Dress është fustan për femra. E rehatshme, e modës dhe e lehtë për t’u kombinuar, ky fustan është perfekt. Detaje

Nike Sportswear Essential Dress është fustan për femra.

E rehatshme, e modës dhe e lehtë për t’u kombinuar, ky fustan është perfekt.

Me një pëlhurë të rehatshme pambuku, ju mund të lëvizni lirisht gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

  • Prerje e lirshme
  • Përbërja: 100% pambuk
  • Ngjyra: E zezë / E bardhë
  • Kodi i artikullit: CJ2242-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fustane
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Univerzalno
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Fustane DM6191-010
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Fustane DM6191-397
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Fustane DD5626-010
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Ndihmë