TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Fustane Ladies Heritage Dress
ELLESSE Fustane Ladies Heritage Dress
ELLESSE Fustane Ladies Heritage Dress
ELLESSE Fustane Ladies Heritage Dress
ELLESSE Fustane Ladies Heritage Dress
ELLESSE Fustane Ladies Heritage Dress
ELLESSE Fustane Ladies Heritage Dress
ELLESSE Fustane Ladies Heritage Dress
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(ELA211F903-04)
ELLESSE

ELLESSE Fustane Ladies Heritage Dress

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Tani mund ta shijoni komoditetin që ju ka munguar në çdo ditë me fustanin për femra ELLESSE LADIES HERITAGE DRESS. Nëse dilni në pazar, pini kafe me miqtë, bëni një shëtitje ose dëshironi të kaloni pasditen tuaj më aktive, vishni këtë fustan për femra ELESSE LADIES HERITAGE dhe jeni gati. Dizajni i thjeshtë ju ndihmon të dukeni bukur në çdo kohë dhe ju lejon lirinë e plotë të lëvizjes. Logoja e madhe Ellesse në pjesën e përparme i jep këtij fustani një stil sportiv dhe tregon dashurinë tuaj për markën. Specifikimi: Fustan për femra Ngjyra: e verdhë Kodi i produktit: ELA203F903-04.
Detaje

Tani mund ta shijoni komoditetin që ju ka munguar në çdo ditë me fustanin për femra ELLESSE LADIES HERITAGE DRESS. Nëse dilni në pazar, pini kafe me miqtë, bëni një shëtitje ose dëshironi të kaloni pasditen tuaj më aktive, vishni këtë fustan për femra ELESSE LADIES HERITAGE dhe jeni gati. Dizajni i thjeshtë ju ndihmon të dukeni bukur në çdo kohë dhe ju lejon lirinë e plotë të lëvizjes. Logoja e madhe Ellesse në pjesën e përparme i jep këtij fustani një stil sportiv dhe tregon dashurinë tuaj për markën.
Specifikimi:

 • Fustan për femra
 • Ngjyra: e verdhë
 • Kodi i produktit: ELA203F903-04

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Fustane
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka ELLESSE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Shkruaj DRESS
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Fustane ELA213F902-01
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  7.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Fustane ELA211F903-49
  3.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Fustane ELA203F903-01
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  7.500 LEK
  Ndihmë