TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

KARRIMOR Hapamatës KARRIMOR PEDOMETER
Kodi i artikullit:
(764470-90)
KARRIMOR

KARRIMOR Hapamatës KARRIMOR PEDOMETER

Çmimi i mëparshëm
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Çmimi me zbritje
1.500 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 1 ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Hapamatës
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Unisex
Marka KARRIMOR
Masa Masa EU Masa në cm
1 ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë