TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

THE NORTH FACE Kapele 66 CLSSC TECH HAT LAURELWREATHGRN
THE NORTH FACE Kapele 66 CLSSC TECH HAT LAURELWREATHGRN
THE NORTH FACE Kapele 66 CLSSC TECH HAT LAURELWREATHGRN
THE NORTH FACE Kapele 66 CLSSC TECH HAT LAURELWREATHGRN
THE NORTH FACE Kapele 66 CLSSC TECH HAT LAURELWREATHGRN
THE NORTH FACE Kapele 66 CLSSC TECH HAT LAURELWREATHGRN
Kodi i artikullit:
(NF0A3FK5V1T1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Kapele 66 CLSSC TECH HAT LAURELWREATHGRN

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • OS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka THE NORTH FACE
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
OS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka THE NORTH FACE
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
OS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë