në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

COLUMBIA Kapele Trail Essential™ Snap Back
COLUMBIA Kapele Trail Essential™ Snap Back
COLUMBIA Kapele Trail Essential™ Snap Back
COLUMBIA Kapele Trail Essential™ Snap Back
Kodi i artikullit:
(1766571346)
COLUMBIA

COLUMBIA Kapele Trail Essential™ Snap Back

Çmimi i mëparshëm
3.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • ONE SIZE
    ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Qëllimi Outdoor
Marka COLUMBIA
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë