TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   


Koleksioni i ri i atleteve, veshjeve dhe aksesorëve për meshkuj ka gjithçka që ju nevojitet për të bërë kombinimet tuaja perfekte.

Shikoni modelet e markave Nike, adidas, Champion, Under Armour etj, të cilat do të sjellin një stil unik në veshjet tuaja.


A po kërkoni diçka krejtësisht të re dhe ndryshe? Shikoni tendencat kryesore për pranverën kur bëhet fjalë për atletet, veshjet dhe aksesorët për femra. Nga prerje perfekte, ngjyra pranverore, materiale të rehatshme, variante me të shkurtra dhe me të gjata - do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për t'u dukur stil në çdo aktivitet gjatë ditës.


Modelet nga Koleksioni i Ri për fëmijë këtë sezon nuk kanë qenë kurrë më interesante.Ne paraqesim modele për të gjitha moshat, të dizajnuara për të ndjekur rritjen e duhur dhe zhvillimin e të vegjëlve tuaj. Për të mos përmendur ngjyrat tërheqëse dhe prerjet komode që ofron ky koleksion!