TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Kostum noti 2-pjesë Swimming
ELLESSE Kostum noti 2-pjesë Swimming
ELLESSE Kostum noti 2-pjesë Swimming
ELLESSE Kostum noti 2-pjesë Swimming
ELLESSE Kostum noti 2-pjesë Swimming
ELLESSE Kostum noti 2-pjesë Swimming
ELLESSE Kostum noti 2-pjesë Swimming
ELLESSE Kostum noti 2-pjesë Swimming
Rroba banje për femra
Kodi i artikullit:
(ELA221F005-01)
ELLESSE

ELLESSE Kostum noti 2-pjesë Swimming

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS *
  • S *
  • M *
  • L *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ellesse Swimming janë rroba banje për femra me një prerje klasike bikini. Komoditeti dhe freskia që ofron ky kostum plotësohet me grafika interesante, të cilat do t'ju sjellin në qendër të vëmendjes këtë sezon, qoftë në plazh apo në pishinë. Për të kompletuar komoditetin ky model ka rripa në pjesën e sipërme dhe të poshtme që mund t'i lidhni sipas përmasave tuaja dhe të keni përshtatjen më të rehatshme. Ellesse Swimming ju ofron mbulim të mirë dhe do t'ju lejojë ta shijoni këtë verë plotësisht. Specifikimi: • Rroba banje për femra • Logo ellesse.
Detaje

Ellesse Swimming janë rroba banje për femra me një prerje klasike bikini. Komoditeti dhe freskia që ofron ky kostum plotësohet me grafika interesante, të cilat do t'ju sjellin në qendër të vëmendjes këtë sezon, qoftë në plazh apo në pishinë. Për të kompletuar komoditetin ky model ka rripa në pjesën e sipërme dhe të poshtme që mund t'i lidhni sipas përmasave tuaja dhe të keni përshtatjen më të rehatshme. Ellesse Swimming ju ofron mbulim të mirë dhe do t'ju lejojë ta shijoni këtë verë plotësisht.
Specifikimi:
• Rroba banje për femra
• Logo ellesse

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum noti 2-pjesë
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
Qëllimi Notim
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë