TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Kostum noti 2-pjesë Lady
CHAMPION Kostum noti 2-pjesë Lady
CHAMPION Kostum noti 2-pjesë Lady
CHAMPION Kostum noti 2-pjesë Lady
CHAMPION Kostum noti 2-pjesë Lady
CHAMPION Kostum noti 2-pjesë Lady
CHAMPION Kostum noti 2-pjesë Lady
CHAMPION Kostum noti 2-pjesë Lady
Rroba banje për femra
Kodi i artikullit:
(CHA221F003-04)
CHAMPION

CHAMPION Kostum noti 2-pjesë Lady

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion Lady janë rroba banje tërheqëse për femra për të shijuar ditët në plazh apo pishina. Këto rroba banje Champion Lady janë krijuar për aventurat gjatë ditëve të nxehta të verës. Vishini këto rroba banje dhe shijoni komoditetin që ato sjellin gjatë gjithë ditës.Specifikim• Rroba banje për femra • Materiali: poliestër.
Detaje

Champion Lady janë rroba banje tërheqëse për femra për të shijuar ditët në plazh apo pishina. Këto rroba banje Champion Lady janë krijuar për aventurat gjatë ditëve të nxehta të verës. Vishini këto rroba banje dhe shijoni komoditetin që ato sjellin gjatë gjithë ditës.
Specifikim
• Rroba banje për femra
• Materiali: poliestër

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum noti 2-pjesë
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Qëllimi Notim
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë