TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
Kodi i artikullit:
(H25274)
adidas

adidas Kostum SHORT TEE SET

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 104 3-4Y
  • 128 7-8Y
  • 116 5-6Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
104 3-4Y
128 7-8Y
116 5-6Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
104 3-4Y
128 7-8Y
116 5-6Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë