TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Llastik Palestre AB sport
Kodi i artikullit:
(818107-00)
LONSDALE

LONSDALE Llastik Palestre AB sport

Çmimi i mëparshëm
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • L/XL *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Llastik Palestre
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje, Fitness
Gjinia Unisex
Marka LONSDALE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë