në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

RING SPORT Llastik Palestre RX MINI BAND-MEDIUM
Kodi i artikullit:
(RX MINI BAND-MEDIU)
RING SPORT

RING SPORT Llastik Palestre RX MINI BAND-MEDIUM

Çmimi i mëparshëm
800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Llastik Palestre
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Unisex
Marka RING SPORT
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë