TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Mbrojtëse gjuri Lonsdale Patella Sup 82 Black -
Kodi i artikullit:
(818112-03)
LONSDALE

LONSDALE Mbrojtëse gjuri Lonsdale Patella Sup 82 Black -

Çmimi i mëparshëm
900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
900 LEK
Çmimi me zbritje
600 LEK
Shuma e kursyer: 300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Mbrojtëse gjuri
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje, Fitness
Gjinia Unisex
Marka LONSDALE
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë