në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

RING SPORT Mbrojtëse gjuri KNEE GIRDLE
Kodi i artikullit:
(RX STZ-KOL3)
RING SPORT

RING SPORT Mbrojtëse gjuri KNEE GIRDLE

Çmimi i mëparshëm
1.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Mbrojtëse gjuri
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka RING SPORT
Qëllimi Fitness
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë