TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra Woven Graphic Short
UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra Woven Graphic Short
UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra Woven Graphic Short
UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra Woven Graphic Short
UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra Woven Graphic Short
UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra Woven Graphic Short
UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra Woven Graphic Short
UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra Woven Graphic Short
Pantallona të shkurtra për stërvitje për meshkuj
Kodi i artikullit:
(1309651-409)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra Woven Graphic Short

Çmimi i mëparshëm
4.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.600 LEK
Çmimi me zbritje
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • MD M
 • LG L
 • XL XL
 • SM S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Woven Graphic Short Under Armour janë pantallona të shkurtra stërvitore për meshkuj që do të plotësojnë të gjitha qëllimet tuaja gjatë stërvitjes. Është projektuar për të ofruar një ndjenjë lirie dhe rehatie të përsosur, veçanërisht gjatë stërvitjeve intensive. Ky model është shumë i lehtë, kështu që nuk zë shumë hapësirë në çantën tuaj sportive. Është e përbërë nga pëlhurë ultra e lehtë dhe me ajrosje, e cila është në të njëjtën kohë shumë e qëndrueshme dhe jetëgjatë. Kjo pëlhurë heq në mënyrë efektive djersën nga lëkura dhe thahet shpejt, kështu që ju qëndroni të ftohtë dhe të fokusuar edhe kur intensiteti i stërvitjes fillon dhe rritet. Brezi elastik me rregullim të brendshëm përshtatet në mënyrë të përkryer në bel pa ndjerë asnjë shtrëngim ose shqetësim. Falë dizajnit të reduktuar me një logo në pjesën anësore, këto pantallona të shkurtra përshtaten lehtësisht në rutinën tuaj të përditshme sportive. Specifikimi: Pantallona të shkurtra për meshkuj Brez elsatik Xhepat anash Përbërja: 100% poliestër Kodi i produktit: 1309651-409 .
Detaje

Woven Graphic Short Under Armour janë pantallona të shkurtra stërvitore për meshkuj që do të plotësojnë të gjitha qëllimet tuaja gjatë stërvitjes. Është projektuar për të ofruar një ndjenjë lirie dhe rehatie të përsosur, veçanërisht gjatë stërvitjeve intensive. Ky model është shumë i lehtë, kështu që nuk zë shumë hapësirë në çantën tuaj sportive. Është e përbërë nga pëlhurë ultra e lehtë dhe me ajrosje, e cila është në të njëjtën kohë shumë e qëndrueshme dhe jetëgjatë. Kjo pëlhurë heq në mënyrë efektive djersën nga lëkura dhe thahet shpejt, kështu që ju qëndroni të ftohtë dhe të fokusuar edhe kur intensiteti i stërvitjes fillon dhe rritet. Brezi elastik me rregullim të brendshëm përshtatet në mënyrë të përkryer në bel pa ndjerë asnjë shtrëngim ose shqetësim. Falë dizajnit të reduktuar me një logo në pjesën anësore, këto pantallona të shkurtra përshtaten lehtësisht në rutinën tuaj të përditshme sportive.
Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra për meshkuj
 • Brez elsatik
 • Xhepat anash
 • Përbërja: 100% poliestër
 • Kodi i produktit: 1309651-409

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Marka UNDER ARMOUR
  Shkruaj SHORTS
  Masa Masa EU Masa në cm
  MD M
  LG L
  XL XL
  SM S
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë