TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SPEEDO Pantallona të shkurtra RETRO 13
SPEEDO Pantallona të shkurtra RETRO 13
SPEEDO Pantallona të shkurtra RETRO 13
SPEEDO Pantallona të shkurtra RETRO 13
Pantallona të shkurtra për meshkuj për notim
Kodi i artikullit:
(8-12436D740)
SPEEDO

SPEEDO Pantallona të shkurtra RETRO 13" WATERSHORT AM NAVY

Çmimi i mëparshëm
3.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.400 LEK
Çmimi me zbritje
2.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SPEEDO
Qëllimi Notim
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
Univerzalno
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë