TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Produkte Ladies Heritage Short Pants
ELLESSE Produkte Ladies Heritage Short Pants
ELLESSE Produkte Ladies Heritage Short Pants
ELLESSE Produkte Ladies Heritage Short Pants
ELLESSE Produkte Ladies Heritage Short Pants
ELLESSE Produkte Ladies Heritage Short Pants
ELLESSE Produkte Ladies Heritage Short Pants
ELLESSE Produkte Ladies Heritage Short Pants
Pantallona të shkurtra për femra
Kodi i artikullit:
(ELA211F203-3B)
ELLESSE

ELLESSE Produkte Ladies Heritage Short Pants

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Gjatë atyre ditëve të nxehta të verës, pantallonat e shkurtra për femra LADIES HERITAGE SHORT PANTS do të jenë zgjedhja ideale për ju. Nga plazhi ose pishina, volejbolli në plazh ose shëtitjet e pasditeve, këto pantallona të shkurtra do t'ju mahnisin me komoditetin që sjellin për ju. Prerja e reduktuar dhe e ngushtë e pantallonave të shkurtra për femra LADIES HERITAGE SHORT thekson figurën tuaj dhe logoja ellesse tregon se stili juaj është i frymëzuar nga sporti. Specifikimi: Pantallona të shkurtra për femra Brez elastik Materiali: 100% pambuk .
Detaje

Gjatë atyre ditëve të nxehta të verës, pantallonat e shkurtra për femra LADIES HERITAGE SHORT PANTS do të jenë zgjedhja ideale për ju. Nga plazhi ose pishina, volejbolli në plazh ose shëtitjet e pasditeve, këto pantallona të shkurtra do t'ju mahnisin me komoditetin që sjellin për ju. Prerja e reduktuar dhe e ngushtë e pantallonave të shkurtra për femra LADIES HERITAGE SHORT thekson figurën tuaj dhe logoja ellesse tregon se stili juaj është i frymëzuar nga sporti.
Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra për femra
 • Brez elastik
 • Materiali: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka ELLESSE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ELF221F127-70
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë ELA221F820-10
  2.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  2.500 LEK
  Ndihmë