TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte BOYS ROCH INSP SWIM SHORTS
CHAMPION Produkte BOYS ROCH INSP SWIM SHORTS
CHAMPION Produkte BOYS ROCH INSP SWIM SHORTS
CHAMPION Produkte BOYS ROCH INSP SWIM SHORTS
Pantallona të shkurtra për fëmijë
Kodi i artikullit:
(305886-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Produkte BOYS ROCH INSP SWIM SHORTS

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS 5-6Y
  • S 7-8Y
  • M 9-10Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Qëllimi Notim
Shkruaj SHORTS
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë