në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Produkte BOYS ROCH INSP SWIM SHORTS
CHAMPION Produkte BOYS ROCH INSP SWIM SHORTS
CHAMPION Produkte BOYS ROCH INSP SWIM SHORTS
CHAMPION Produkte BOYS ROCH INSP SWIM SHORTS
Pantallona të shkurtra për fëmijë
Kodi i artikullit:
(305886-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Produkte BOYS ROCH INSP SWIM SHORTS

 • 5-6Y
  5-6Y
 • 7-8Y
  7-8Y
 • 9-10Y
  9-10Y
 • 11-12Y
  11-12Y
 • 13-14Y
  13-14Y
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Qëllimi Notim
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë