në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

ARENA Pantallona të shkurtra BYWAYX
Pantallona të shkurtra për meshkuj për notim
Kodi i artikullit:
(40494-41)
ARENA

ARENA Pantallona të shkurtra BYWAYX

Çmimi i mëparshëm
3.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.500 LEK
Çmimi me zbritje
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Notim
Marka ARENA
Masa Masa EU Masa në cm
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë