TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SPEEDO Produkte FITTED LEIS 13
Pantallona të shkurtra për meshkuj për notim
Kodi i artikullit:
(8106095731)
SPEEDO

SPEEDO Produkte FITTED LEIS 13" WSHT AM BLUE

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SPEEDO
Qëllimi Notim
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë