TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Pantallona të shkurtra Heritage
ELLESSE Pantallona të shkurtra Heritage
ELLESSE Pantallona të shkurtra Heritage
ELLESSE Pantallona të shkurtra Heritage
ELLESSE Pantallona të shkurtra Heritage
ELLESSE Pantallona të shkurtra Heritage
ELLESSE Pantallona të shkurtra Heritage
ELLESSE Pantallona të shkurtra Heritage
Pantallona të shkurtra për femra
Kodi i artikullit:
(ELA221F201-83)
ELLESSE

ELLESSE Pantallona të shkurtra Heritage

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Të lehta dhe të thjeshta, pantallonat e shkurtra për femra Ellesse Heritage do t'ju japin të gjithë komoditetin gjatë ditëve të ngrohta. Prerja klasike, do të përshtatet lehtësisht në çdo kombinim veshjeje që ju zgjidhni. Brezi elastik siguron një përshtatje të rehatshme ndërsa xhepat anësore janë ideale për ruajtjen e sendeve të vogla. Specifikimi: Pantallona të shkurtra për femra Brez elastik Xhepa anash.
Detaje

Të lehta dhe të thjeshta, pantallonat e shkurtra për femra Ellesse Heritage do t'ju japin të gjithë komoditetin gjatë ditëve të ngrohta. Prerja klasike, do të përshtatet lehtësisht në çdo kombinim veshjeje që ju zgjidhni. Brezi elastik siguron një përshtatje të rehatshme ndërsa xhepat anësore janë ideale për ruajtjen e sendeve të vogla.
Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra për femra
 • Brez elastik
 • Xhepa anash

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka ELLESSE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë