TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Produkte Black Lion III
LONSDALE Produkte Black Lion III
LONSDALE Produkte Black Lion III
LONSDALE Produkte Black Lion III
LONSDALE Produkte Black Lion III
LONSDALE Produkte Black Lion III
LONSDALE Produkte Black Lion III
LONSDALE Produkte Black Lion III
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(LNA221M201-01)
LONSDALE

LONSDALE Produkte Black Lion III

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Me një prerje klasike pantallonat e shkurtra për meshkuj Lonsdale BLACK LION III janë një veshje që çdo njeri duhet ta ketë në garderobë. Pavarësisht nëse ju pëlqejnë aktivitetet fizike ose dëshironi rehati gjatë gjithë ditës, këto pantallona të shkurtra janë gjithmonë zgjedhja e duhur.Brezi elastik i rregullueshëm i belit ofron një përshtatje perfekte për ju. Specifikimi: Prerje standarde Brez elastik i rregullueshëm .
Detaje

Me një prerje klasike pantallonat e shkurtra për meshkuj Lonsdale BLACK LION III janë një veshje që çdo njeri duhet ta ketë në garderobë. Pavarësisht nëse ju pëlqejnë aktivitetet fizike ose dëshironi rehati gjatë gjithë ditës, këto pantallona të shkurtra janë gjithmonë zgjedhja e duhur.Brezi elastik i rregullueshëm i belit ofron një përshtatje perfekte për ju.
Specifikimi:

 • Prerje standarde
 • Brez elastik i rregullueshëm

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka LONSDALE
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë