TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Pantallona të shkurtra Union
LONSDALE Pantallona të shkurtra Union
LONSDALE Pantallona të shkurtra Union
LONSDALE Pantallona të shkurtra Union
Pantallona të shkurtra për fëmijë
Kodi i artikullit:
(LNA221B201-3A)
LONSDALE

LONSDALE Pantallona të shkurtra Union

Çmimi i mëparshëm
1.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.900 LEK
Çmimi me zbritje
1.500 LEK
Shuma e kursyer: 400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS 6-7Y
 • M 9-10Y
 • S 7-8Y
 • L 11-12Y
 • XL 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pantallonat e shkurtra LONSDALE Union për fëmijë karakterizohen nga komoditeti maksimal, kështu që janë perfekte për çdo ditë. Pavarësisht nëse shkoni në park lojërash, bëni një shëtitje me miqtë ose thjesht pushoni në shtëpi, këto pantallona të shkurtra janë zgjedhja ideale për ju. Komoditeti i tyre i pakrahasueshëm e bën atë të përshtatshëm për çdo ditë nga pranvera deri në ditët e bukura të vjeshtës. Gjatësia e tyre deri te gjuri ju siguron mbulim të mirë. Ka një brez elastik të rregullueshëm për një përshtatje të përsosur, dhe ka xhepa anash për telefonin ose çelësat. Përgatituni për motin e ngrohtë me pantallona të shkurtra LONSDALE Union për adoleshentë. Specifikimi: Pantallona të shkurtra për adoleshentë Gjatësia deri te gjuri Brez elastik Xhepa anash.
Detaje

Pantallonat e shkurtra LONSDALE Union për fëmijë karakterizohen nga komoditeti maksimal, kështu që janë perfekte për çdo ditë. Pavarësisht nëse shkoni në park lojërash, bëni një shëtitje me miqtë ose thjesht pushoni në shtëpi, këto pantallona të shkurtra janë zgjedhja ideale për ju. Komoditeti i tyre i pakrahasueshëm e bën atë të përshtatshëm për çdo ditë nga pranvera deri në ditët e bukura të vjeshtës. Gjatësia e tyre deri te gjuri ju siguron mbulim të mirë. Ka një brez elastik të rregullueshëm për një përshtatje të përsosur, dhe ka xhepa anash për telefonin ose çelësat. Përgatituni për motin e ngrohtë me pantallona të shkurtra LONSDALE Union për adoleshentë.
Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra për adoleshentë
 • Gjatësia deri te gjuri
 • Brez elastik
 • Xhepa anash

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka LONSDALE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS 6-7Y
  M 9-10Y
  S 7-8Y
  L 11-12Y
  XL 13-14Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë