TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Produkte Union
LONSDALE Produkte Union
LONSDALE Produkte Union
LONSDALE Produkte Union
Pantallona të shkurtra për fëmijë
Kodi i artikullit:
(LNA221B201-3A)
LONSDALE

LONSDALE Produkte Union

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS 6-7Y
 • M 9-10Y
 • S 7-8Y
 • L 11-12Y
 • XL 13-14Y
Ruani në listën e të preferuarave
Pantallonat e shkurtra LONSDALE Union për fëmijë karakterizohen nga komoditeti maksimal, kështu që janë perfekte për çdo ditë. Pavarësisht nëse shkoni në park lojërash, bëni një shëtitje me miqtë ose thjesht pushoni në shtëpi, këto pantallona të shkurtra janë zgjedhja ideale për ju. Komoditeti i tyre i pakrahasueshëm e bën atë të përshtatshëm për çdo ditë nga pranvera deri në ditët e bukura të vjeshtës. Gjatësia e tyre deri te gjuri ju siguron mbulim të mirë. Ka një brez elastik të rregullueshëm për një përshtatje të përsosur, dhe ka xhepa anash për telefonin ose çelësat. Përgatituni për motin e ngrohtë me pantallona të shkurtra LONSDALE Union për adoleshentë. Specifikimi: Pantallona të shkurtra për adoleshentë Gjatësia deri te gjuri Brez elastik Xhepa anash.
Detaje

Pantallonat e shkurtra LONSDALE Union për fëmijë karakterizohen nga komoditeti maksimal, kështu që janë perfekte për çdo ditë. Pavarësisht nëse shkoni në park lojërash, bëni një shëtitje me miqtë ose thjesht pushoni në shtëpi, këto pantallona të shkurtra janë zgjedhja ideale për ju. Komoditeti i tyre i pakrahasueshëm e bën atë të përshtatshëm për çdo ditë nga pranvera deri në ditët e bukura të vjeshtës. Gjatësia e tyre deri te gjuri ju siguron mbulim të mirë. Ka një brez elastik të rregullueshëm për një përshtatje të përsosur, dhe ka xhepa anash për telefonin ose çelësat. Përgatituni për motin e ngrohtë me pantallona të shkurtra LONSDALE Union për adoleshentë.
Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra për adoleshentë
 • Gjatësia deri te gjuri
 • Brez elastik
 • Xhepa anash

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka LONSDALE
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë