TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Pantallona të shkurtra PUMA Classics Short Tights 7
PUMA Pantallona të shkurtra PUMA Classics Short Tights 7
PUMA Pantallona të shkurtra PUMA Classics Short Tights 7
PUMA Pantallona të shkurtra PUMA Classics Short Tights 7
PUMA Pantallona të shkurtra PUMA Classics Short Tights 7
PUMA Pantallona të shkurtra PUMA Classics Short Tights 7
PUMA Pantallona të shkurtra PUMA Classics Short Tights 7
PUMA Pantallona të shkurtra PUMA Classics Short Tights 7
Pantallona të shkurtra për femra
Kodi i artikullit:
(530234-01)
PUMA

PUMA Pantallona të shkurtra PUMA Classics Short Tights 7"

Çmimi i mëparshëm
4.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.100 LEK
Çmimi me zbritje
3.300 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë