Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Kodi i artikullit: DX0502-063
Nike

Nike Club Alumni

Kodi i artikullit: DX0502-063
Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuar me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepave dhe skajet e poshtme të pantallonave për të dhënë kështu një pamje të vjetër retro. Brezi elastik lejon t'i rregulloni më tej këto pantallona të shkurtra sipas nevojave tuaja. Pëlhura e butë franceze jep një ndjesi të lehtë, të rehatshme dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje të bukur dhe ndjesi të qetë. Logoja Nike është detaji më i rëndësishëm që nxjerr në pah markën tuaj të preferuar, duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Këto pantallona do të mund të kombinohen lehtësisht me veshjet e tjera në gardërobën tuaj, prandaj vishini ato, zgjidhni bluzën dhe atletet e preferuara Nike dhe dilni për të shijuar ditën me të gjitha aktivitetet që ka rezervuar për ju.Specifikimi: Pantallona të shkurtra Lifestyle për meshkuj Brez elastik Xhepa anash Xhep i pasmë Logo Nike Përbërja: 58% pambuk, 23% pëlhurë prej fijesh artificiale, 19% poliestër.
5.900 LEK
5.900 LEK
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuar me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepave dhe skajet e poshtme të pantallonave për të dhënë kështu një pamje të vjetër retro. Brezi elastik lejon t'i rregulloni më tej këto pantallona të shkurtra sipas nevojave tuaja. Pëlhura e butë franceze jep një ndjesi të lehtë, të rehatshme dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje të bukur dhe ndjesi të qetë. Logoja Nike është detaji më i rëndësishëm që nxjerr në pah markën tuaj të preferuar, duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Këto pantallona do të mund të kombinohen lehtësisht me veshjet e tjera në gardërobën tuaj, prandaj vishini ato, zgjidhni bluzën dhe atletet e preferuara Nike dhe dilni për të shijuar ditën me të gjitha aktivitetet që ka rezervuar për ju.

Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra Lifestyle për meshkuj
 • Brez elastik
 • Xhepa anash
 • Xhep i pasmë
 • Logo Nike
 • Përbërja: 58% pambuk, 23% pëlhurë prej fijesh artificiale, 19% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Nike Club Alumni
  Pantallona të shkurtra
  Nike Club Alumni