Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Kodi i artikullit: DX0502-657
Nike

Nike Club Fleece Alumni

Kodi i artikullit: DX0502-657
Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuar me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepave dhe skajet e poshtme të pantallonave për të dhënë kështu një pamje të vjetër retro. Brezi elastik me përshtatje ju lejon t'i rregulloni më tej këto pantallona të shkurtra sipas nevojave tuaja. Pëlhura e butë franceze jep një ndjesi të lehtë dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje dhe ndjesi të lehtë dhe të lirshme. Logoja Nike kompleton pamjen e pantallonave dhe kështu nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës më të mirë.Specifikimi: Pantallona të shkurtra Lifetsyle për meshkuj Brez elastik Xhepa anash Xhep i pasmë Logo Nike Lahen në lavatriçe Përbërja: 58% pambuk, 23% pëlhurë prej fijesh artificiale, 19% poliestër.
5.900 LEK
5.900 LEK
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuar me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepave dhe skajet e poshtme të pantallonave për të dhënë kështu një pamje të vjetër retro. Brezi elastik me përshtatje ju lejon t'i rregulloni më tej këto pantallona të shkurtra sipas nevojave tuaja. Pëlhura e butë franceze jep një ndjesi të lehtë dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje dhe ndjesi të lehtë dhe të lirshme. Logoja Nike kompleton pamjen e pantallonave dhe kështu nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës më të mirë.

Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra Lifetsyle për meshkuj
 • Brez elastik
 • Xhepa anash
 • Xhep i pasmë
 • Logo Nike
 • Lahen në lavatriçe
 • Përbërja: 58% pambuk, 23% pëlhurë prej fijesh artificiale, 19% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Nike Club Fleece Alumni
  Pantallona të shkurtra
  Nike Club Fleece Alumni