TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra RIVAL TERRY SHORT
UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra RIVAL TERRY SHORT
UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra RIVAL TERRY SHORT
UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra RIVAL TERRY SHORT
Pantallona të shkurtra për fëmijë
Kodi i artikullit:
(1333033-012)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Pantallona të shkurtra RIVAL TERRY SHORT

Çmimi i mëparshëm
4.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.600 LEK
Çmimi me zbritje
2.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • YXS 5-6Y
  • YMD 9-10Y
  • YXL 13-14Y
  • YLG 11-12Y
  • YSM 7-8Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Marka UNDER ARMOUR
Gjinia Fëmijë djem
Shkruaj SHORTS
Masa Masa EU Masa në cm
YXS 5-6Y
YMD 9-10Y
YXL 13-14Y
YLG 11-12Y
YSM 7-8Y
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë