TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Produkte LONSDALE BASE SHORTS
LONSDALE Produkte LONSDALE BASE SHORTS
LONSDALE Produkte LONSDALE BASE SHORTS
LONSDALE Produkte LONSDALE BASE SHORTS
LONSDALE Produkte LONSDALE BASE SHORTS
LONSDALE Produkte LONSDALE BASE SHORTS
LONSDALE Produkte LONSDALE BASE SHORTS
LONSDALE Produkte LONSDALE BASE SHORTS
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(181123-22)
LONSDALE

LONSDALE Produkte LONSDALE BASE SHORTS

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LONSDALE
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë