TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Pantallona të shkurtra Base
LONSDALE Pantallona të shkurtra Base
LONSDALE Pantallona të shkurtra Base
LONSDALE Pantallona të shkurtra Base
LONSDALE Pantallona të shkurtra Base
LONSDALE Pantallona të shkurtra Base
LONSDALE Pantallona të shkurtra Base
LONSDALE Pantallona të shkurtra Base
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(181123-23)
LONSDALE

LONSDALE Pantallona të shkurtra Base

Çmimi i mëparshëm
3.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.300 LEK
Çmimi me zbritje
2.600 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Të rehatshme dhe të thjeshta, pantallonat e shkurtra për meshkuj Lonsdale BASE janë një nga ato veshje që duhet të keni me patjetër në gardërobën tuaj. Pavarësisht nëse merreni me sport ose thjesht dëshironi rehati gjatë ditës, këto pantallona të shkurtra do t'ju përshtaten të gjithëve. Pëlhura e butë dhe prerja klasike janë gjithçka që ju nevojitet për t'u dukur dhe për t'u ndjerë mirë. Brezi elastik i rregullueshëm ofron një përshtatje të rregullt dhe xhepat anësore kanë hapësirë për ruajtjen e sendeve të vogla. Specifikimi: Prerje e rregullt Brezi elastik i rregullueshëm Xhepa anash Logo Lonsdale.
Detaje

Të rehatshme dhe të thjeshta, pantallonat e shkurtra për meshkuj Lonsdale BASE janë një nga ato veshje që duhet të keni me patjetër në gardërobën tuaj. Pavarësisht nëse merreni me sport ose thjesht dëshironi rehati gjatë ditës, këto pantallona të shkurtra do t'ju përshtaten të gjithëve. Pëlhura e butë dhe prerja klasike janë gjithçka që ju nevojitet për t'u dukur dhe për t'u ndjerë mirë. Brezi elastik i rregullueshëm ofron një përshtatje të rregullt dhe xhepat anësore kanë hapësirë për ruajtjen e sendeve të vogla.
Specifikimi:

 • Prerje e rregullt
 • Brezi elastik i rregullueshëm
 • Xhepa anash
 • Logo Lonsdale

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka LONSDALE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë